FUllHD vagy HD ready? Egyszerű DVD nézéshez, Mónika showhoz, híradóhoz, Duna TV-hez, esti filmekhez stb...
Valóban nem éri meg venni fullHD-t így, mert csúnyább lesz úgy a képe?
Sürgős lenne. Köszi a válaszokat.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
