28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Full HD versus HD Ready



Írd ide hozzászólásod:

GustyX
GustyX [7048]
Egyszerű mezei TV-nézőnek, PS3 és BR igény nélkül milyen TV-t kelle vennie?
FUllHD vagy HD ready? Egyszerű DVD nézéshez, Mónika showhoz, híradóhoz, Duna TV-hez, esti filmekhez stb...
Valóban nem éri meg venni fullHD-t így, mert csúnyább lesz úgy a képe?
Sürgős lenne. Köszi a válaszokat.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat