28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dungeon Lords



Írd ide hozzászólásod:

Ludowikov
Ludowikov [7]
Az a helyzet hogy ez a collectors edition ami meg van nekem. az meg úgy tudom a végleges 1.5 Akkormost mi van ebben is bennemaradt ez a bug Ja és köszi a választ
_Sun_
_Sun_ [827]
Ha nincs fent az 1.4-es patch, akkor tedd fel, mert a nélkül szinte játszhatatlanul bugos. Lehet a csúszkák se mennek a sima játékban.

Gaming is about killing time, not killing people

Ludowikov
Ludowikov [7]
Jár még itt valaki? Azt szeretném kérdezni hogy a játék beállítás menüjében hogy lehet a csúszkákat mozgatni?

Vissza

Fórumszabályzat