Az viszont igaz, hogy "magánérdekem" révén szerencsétlen, üzleti szempontból pedig irracionálisnak érzem, hogy nem a keleti front - vagy akár a világháború - mellett döntöttek. Elismerem, a téma nincs feldolgozva, ellentétben a világégéssel, amivel már hatszor felmosták a padlót, de azt hiszem, a CMBB által beetetett bázis stabil bevételt pattintana a Battlefrontnak és a fejlesztésnek.Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Combat Mission: Afghanistan bejelentés (Hírek)
Valójában semmi "objektív" problémám nincs a szerintem indokolatlan gépigényen kívül. Hogy személy szerint nem fekszik, az egyéni "problémám", meglehet, ha erősebb vasam van, megkedvelem.
Az viszont igaz, hogy "magánérdekem" révén szerencsétlen, üzleti szempontból pedig irracionálisnak érzem, hogy nem a keleti front - vagy akár a világháború - mellett döntöttek. Elismerem, a téma nincs feldolgozva, ellentétben a világégéssel, amivel már hatszor felmosták a padlót, de azt hiszem, a CMBB által beetetett bázis stabil bevételt pattintana a Battlefrontnak és a fejlesztésnek.
Az viszont igaz, hogy "magánérdekem" révén szerencsétlen, üzleti szempontból pedig irracionálisnak érzem, hogy nem a keleti front - vagy akár a világháború - mellett döntöttek. Elismerem, a téma nincs feldolgozva, ellentétben a világégéssel, amivel már hatszor felmosták a padlót, de azt hiszem, a CMBB által beetetett bázis stabil bevételt pattintana a Battlefrontnak és a fejlesztésnek.Azért PrasCo meg Szedrencs az alap CMSF-fel sincs kiegyezve, amit én meg is értek, csak hát én attól még nagyon csípem.
Lacko, én is tolom néha az alapjátékot (semmi mod, 1.20-as verzió). Valóban hangulatos tud lenni, ahogy pl. a gépfegyverek kidobják az üres töltényhüvelyt - és a játékélmény sem marad el a megszokott CM-estől. Ha ez a motor egy keleti frontos játék alatt dübörögne, mind a tíz ujjunkat megnyalhatnánk. Ott nem lenne negatívum az aszimetrikus hadviselés sem...Ez az afganisztáni hülyeség meg felejtős, így is elég rétegjáték a CM, minek ezt fokozni???
'The owls are not what they seem'
Tudjátok, hogy mennyire becsülöm a véleményeteket. És én meg azt tudom, hogy Mo-n gyakorlatilag egyedül játszom CM:SF-t. De az az igazság, hogy nekem NAGYON tetszik. Tény, hogy én a gépemet arra vettem, hogy az ArmA2 is fusson rajta és ezért nem szaggat a CMSF. De a játékstílus és a játékélmény nagyon bejön. Tudom, hogy az álló screenshotok (ahogy CMBO és CMBB esetében is) elég elkeserítőek, de játék közben, amikor minden mozog és füstöl és porzik és nyomjelzők és robbanás.... Szóval az nagyon klassz és hangulatos is.
Azt is megértem, hogy ez a modern dolog nektek annyira nem jön be. Meg azt is, hogy a CMSF az asszimetrikus hadviselésről szól, ami meglepő lehet egy II.VH-val sokat játszónak. De nekem akkor is a szívem csücske lett ez a játék
. És lehet, hogy ez az Afganisztán nem fog tetszeni, de a Normandy-val biztosan fogok játszani. És igazából még ezzel az alap CMSF-fel is sokáig elleszek.
Azt is megértem, hogy ez a modern dolog nektek annyira nem jön be. Meg azt is, hogy a CMSF az asszimetrikus hadviselésről szól, ami meglepő lehet egy II.VH-val sokat játszónak. De nekem akkor is a szívem csücske lett ez a játék
. És lehet, hogy ez az Afganisztán nem fog tetszeni, de a Normandy-val biztosan fogok játszani. És igazából még ezzel az alap CMSF-fel is sokáig elleszek. Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
