28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Civilization V (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Shadowguard
Shadowguard [4578]
Na azért ezt ilyen bátran ne jelentsük ki Anno a C&C-sorozatról is ezt gondoltam (igen, nekem tetszett a három is, mert egy klasszikus RTS volt, nem akarták megváltani a stílust), de mióta egyre több info jön a négyről felülbíráltam az álláspontomat
Egyébként viszont várom, hogy mit hoznak ki belőle, az előző részt a mai napig előveszem néhanapján (csak az első kiegészítőt próbáltam hozzá, de az is jókat újított)

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Lacko
Lacko [11561]
A Civ örök! Nehéz elrontani. Reméljük ez nem sikerül nekik.
Én amúgy kötelezővé tenném az iskolákban, mint egy kötelező olvasmányt. Az egész világot (történelmet, politikát) sokkal jobban megérti az az ember, aki végignyom egyszer egy civet.

Vissza

Fórumszabályzat