Anno a C&C-sorozatról is ezt gondoltam (igen, nekem tetszett a három is, mert egy klasszikus RTS volt, nem akarták megváltani a stílust), de mióta egyre több info jön a négyről felülbíráltam az álláspontomat
Egyébként viszont várom, hogy mit hoznak ki belőle, az előző részt a mai napig előveszem néhanapján (csak az első kiegészítőt próbáltam hozzá, de az is jókat újított)
...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
