28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Elkezdtem nézni az új évadot.

Az első epizód nekem nem igazán jött be. Kicsit mesterkélt is volt, meg igazából váratlan fordulatok nélküli, unalmas, már az első meeting során sejteni lehetett, mire megy majd ki a játék, és tulajdonképpen csak azt fokozták végig. Bár a videójátékos részek nagyon ötletesek voltak.

A második már viccesebb meg fordulatosabb volt szerintem, az olykor egészen tetszett. Úh, a Sarah Jessica Parker-es jelenetek kegyetlenek voltak...

Na, megyek is nézni a harmadikat...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat