Az első epizód nekem nem igazán jött be. Kicsit mesterkélt is volt, meg igazából váratlan fordulatok nélküli, unalmas, már az első meeting során sejteni lehetett, mire megy majd ki a játék, és tulajdonképpen csak azt fokozták végig. Bár a videójátékos részek nagyon ötletesek voltak.
A második már viccesebb meg fordulatosabb volt szerintem, az olykor egészen tetszett.
Úh, a Sarah Jessica Parker-es jelenetek kegyetlenek voltak...
Na, megyek is nézni a harmadikat...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
