1. A Particion Magic ÁLTALÁBAN nem teszi tönkre az adatokat. De az nem egy tipikusan jó ötlet éles adatokkal teli lemezt átparticionálgatni.
2. Ha már mégcsináltad az átparticionálást, és nem megy a gép, akkor próbáld meg a következőt:
a/ kérj kölcsön egy üres, vagy törölhető 20GB-nál nagyobb vinyót.
b/ Tedd fel az új vinyóra az oprencert
c/ Másoldd át a régi vinyóról az újra az adatokat.
d/ particionáld fel a régi vinyót tetszésed szerint.
e/ régi vinyóra tedd fel az oprencert
f/ másold vissza az új vinyóról az adatokat a régire
Blade
