28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Blade Runner
Blade Runner [3128]
Az összes pletyka oldal tele volt az Omen névvel. Ennek 2 oka lehet:
1. Valóban kiszivárgott az NV30 márkaneve.
2. Valamelyik hülye hasraütve kitalálta, a többi hülye meg átvette.

Az utóbbiról egy vicc:
"A rádió bemondja:
Moszkvában Ladákat osztogatnak.
2 óra múlva helyesbítenek:
A hír igaz, de nem Moszkvában, hanem Leningrádban, nem Ladákat, hanem lakásokat, és nem osztogatnak, hanem fosztogatnak."

Blade

Vissza

Fórumszabályzat