1. Valóban kiszivárgott az NV30 márkaneve.
2. Valamelyik hülye hasraütve kitalálta, a többi hülye meg átvette.
Az utóbbiról egy vicc:
"A rádió bemondja:
Moszkvában Ladákat osztogatnak.
2 óra múlva helyesbítenek:
A hír igaz, de nem Moszkvában, hanem Leningrádban, nem Ladákat, hanem lakásokat, és nem osztogatnak, hanem fosztogatnak."

Blade
