28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horror ill. parás filmek



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Oké, azt hiszem, jó pályát választottam. Legalábbis abban már garantáltan nem tévedtem, hogy nem mentem filmkritikusnak. Mert megnéztem a második részt, és nekem még jobban tetszett, mint az első. Megyek fel megint Wikire, hogy erről már biztos pozitívabban nyilatkoznak, erre az az állítás fogad, hogy a film alapvetően negatív kritikákat kapott, és még rosszabb pontozások, mint az elődnél. Mi a fene?... Azt hozza fel ellenérvként, hogy Jigsaw játékai bonyolultságukban Rube Goldberg-gépekhez hasonlítanak, és hogy hihetetlen, mennyi mindenre fel van készülve, minden hibalehetőség esetén van B-terve. De most komolyan, ez akkora baj? Hát éppen ezért szórakoztató, nem?... Sőt, nemcsak a profik véleménye ez, hanem részben az egyszerű filmnézőké is, mert megnéztem IMDB-n, és ott is rosszabbul áll a második rész az elsőnél. Nem értem...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

szbszig
szbszig [33649]
Öh, tegnap megnéztem a Fűrész 1-et. Szerintem kurva jó volt, még ha elő is fordult benne egy-egy irreális cselekvés néhány szereplőtől. Úgyhogy eléggé meglepődtem, amikor Wikin azt olvastam utána, hogy vegyes kritikákat kapott, ilyen 46/100-as, 5,4/10-es stb. értékeléseket adtak a filmekkel foglalkozó oldalak neki, vagy egyes kritikusok egyenesen B-kategóriásnak nyilvánították... Tényleg ennyire szar lenne? És a folytatások jobbak, vagy rosszabbak? Mire számítsak esetleg, ha elkezdem nézni őket?

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat