Most tekintsünk el olyan apróságoktól, hogy nem az albánok élnek kétmillióan Macedóniában, hanem az országnak összesen van annyi lakosa, mert ez kideríthető más forrásból könnyedén. Viszont a konkrét rajtaütés során akkor most mi is történt?
"A háromórás összecsapásban négy bűnöző meghalt."
"(...) négy csempész fegyvert próbált átvinni a határon Radusa település közelében a szomszédos Koszovóba, de a macedón rendőrök lecsaptak rájuk."
"A térséget körbezárták, két embert őrizetbe vettek, és nagy mennyiségű fegyvert foglaltak le (...)"
2 + 4 = 4 ?...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.