28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bejelentették a Silent Hill 8-at (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

U.R.H.
U.R.H. [4178]
Én a 4. részt küldtem pár hónapja. (The Room) De annyira nem jöttbe, bár néha voltak jó pillanatai. Lehet majd 1-2 hét múlva neki fekszek a homecoming-nak. De előtte inkább egy Dead Space-t nyomok.

Vissza

Fórumszabályzat