28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vallások



Írd ide hozzászólásod:

Aryx
Aryx [4142]
Amúgy meg mik azok, amiket az iszlám helyretenne ebben az országban? Az egész a kereszténységből lett összelopkodva, olyan módosításokkal, amik a földi javakat helyezik előtérbe. De nem minősíteném a vallást, csak tényleg nem értem, hogy erre az országra milyen problémákat tudna orvosolni. Csövesek, kurvák, romák és korrupt politikusok továbbra is maradnának az országban, a gazdasági helyzetről nem is beszélve. Vagy bejelentené Orbán, hogy mostantól Allah a mi urunk, és onnantól kezdve mindenki megtérne? Tegyük fel, így lesz, Amerika és Nyugat-Európa repdesne az örömtől.

Amúgy sztem ez a hsz-ed úgy fake, ahogy van, egy újabb Kalwa-humor, mert NINCS ember, aki ilyet komolyan leír.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Kalwa
Kalwa [4370]
A jelenlegi formájában Szaúd-Arábia az iszlám világ szégyene. Nem ezek alapján kell megítélni a muzulmánokat. A Korán nem mellesleg Isten legutolsó kinyilatkoztatása az emberek felé, így érdemes lenne megfontolni azt is, hogy államvallása tegyük egy meghatározott időn belül. Sok mindent helyretenne ebben az országban, ebben biztos vagyok...

"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."

szbszig
szbszig [33649]
Baszd. Meg. Áh!!! Ezek betegebbek, mint gondoltam...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat