28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Harry Potter és a Félvér Herceg



Írd ide hozzászólásod:

Skiiter
Skiiter [24]
szerintem a game MINDEN szempontból tökéletes a története tök menő a grafikája a legjobb a 6 közül a kvidics nekem ebben a részben volt tűrhető mert utálom a kvidics meccseket de itt jobb volt és a sprintelés is itt a legjobb meg a bájitalkészítés is nagyötlet volt és a minicímerek+a másik címerek de a félig fejnélküli Nick et egy kicsit sok segítségnek tartom SZAL A LEGJOBB MINDD A 6 KÖZÜL

Vissza

Fórumszabályzat