Jah feltolni a fényerőt úgy nem jóóó.rendesen kell tolni 5.1-el este ahogy én.Azt hittem össze... magam,főleg a vizes résznél én is.
Hátulról ahogy jöttek a hangok futás közben tök izgultam,hogy nehogy elérjen...
Fenyeskardu Sturm 20W/Mo Feketebotos Necron 20N/Mo Ayzaz A Yazin 20Mo/Me Havas Jon 20R/Ri Vak Aemon 20Ri/Mo M A L B O R D U S 20E/Me D A R D A L I O N 20P/W Geor Dar Khordak 20A/E
Mindazonáltal 18 dollárt megér, de azért várok, hátha lesz magyar felirattal. A Penumbra mintha nagyobb para lett volna, de most biztos, ami biztos, feltoltam a fényerőt 