28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Dark Descent demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

PanzerWolf
PanzerWolf [2139]
Nekem működik rendesen.Nem lehet valami driver probléma(videokártya esetleg)?Nem vagyok egy nagy számítógép guru,én is sokszor kérdezem haverékat ha valami problémám van.

Fenyeskardu Sturm 20W/Mo Feketebotos Necron 20N/Mo Ayzaz A Yazin 20Mo/Me Havas Jon 20R/Ri Vak Aemon 20Ri/Mo M A L B O R D U S 20E/Me D A R D A L I O N 20P/W Geor Dar Khordak 20A/E

Skorpio90
Skorpio90 [5530]
Nekem nem igazán műxik a játék. Már az gyanús volt, hogy a logók félrecsúszva jelentek meg nálam, bár a főmenüben semmi gond nem volt. Aztán új játékot indítok, tölt, majd hallani a hangokat, de mintha befagyna a játék, 10 másodpercenként egy képkockát mozdul. Feladatkezelőben meg azt írja, hogy nem válaszol. Esetleg valami ötlet?

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Vissza

Fórumszabályzat