28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

FIFA 11 - demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Dirttwo
Dirttwo [1022]
Fogalmam nincs de nálam is.Nvidia driver a lehető legfrissebb mindig a gyártó oldaláról, a win7em is naprakész bőven, és a többi újabb játék is hasít maxon reccenés nélkül.Maffia 2ő is, bármelyik

Szóval nem tudom, de én pl csináltam egy olyat hogy az nvidia vezérlőpultjából levettem a quality-t performance-re, és akkor jó volt

Ez a demo sztem tényleg csak egy mutató darab, szerény véleményem szerint pedig egy konzolról árportolt szar.de az tény hogy a teljes kurva jó lesz, remélhetőleg hibák nélkül

juventushungary.hu

attilusz
attilusz [192]
Nalam komoly grafikai hibak vannak. XD
Vibral a kep szinelvaltozasok, stb ezek mitol vannak?

Vissza

Fórumszabályzat