Szóval nem tudom, de én pl csináltam egy olyat hogy az nvidia vezérlőpultjából levettem a quality-t performance-re, és akkor jó volt
Ez a demo sztem tényleg csak egy mutató darab, szerény véleményem szerint pedig egy konzolról árportolt szar.de az tény hogy a teljes kurva jó lesz, remélhetőleg hibák nélkül
juventushungary.hu