Szükségem volna a segítségetekre!!
Régen a kedvenc játékom volt a rome total war és most is szeretnék játszani vele.
A baj csak az hogy az S.P.Q.R. mod nincs meg nekem és szükségem lenne rá!!!!
Ha valakinek megvan vagy tudja, hogy honnan tölthetnép le az lécci írjon!! Köszi

