) nagyon intenzív használatban van 8 éve (több ezer óra játék is van benne) és még mindig tökéletesen működik. Majdnem napra pontosan nyolc éve vettem, az előbb kerestem utána (2002. november elején).Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Logitech - érkezik a napelemes billentyűzet (Hírek)
Nekem van egy nyolc éves Microsoft Intellimouse 1.0, ami szó szerint agyon van használva (most is ezt használom, az egyébként azóta többször cserélt asztali gépből lóg ki
) nagyon intenzív használatban van 8 éve (több ezer óra játék is van benne) és még mindig tökéletesen működik. Majdnem napra pontosan nyolc éve vettem, az előbb kerestem utána (2002. november elején).
) nagyon intenzív használatban van 8 éve (több ezer óra játék is van benne) és még mindig tökéletesen működik. Majdnem napra pontosan nyolc éve vettem, az előbb kerestem utána (2002. november elején).Hát, nekem ez előtt pont két Microsoft egerem volt (valami Intellimouse; már nem emlékszem pontosan). A tartósabbik bő fél évig bírta. (Mindkettőn "duplaklikk" hiba jelentkezett)
Különben pedig az MX518 kifejezetten strapabíró (fórumok tanúsága szerint), így eléggé nem volt szerencséd. Bár gondolom, cserélték volna garanciálisan. (Az én MX510-emre 5 év garancia volt pl.)
A G sorozatról már én is hallottam viszont, hogy nem valami tartós darabok. De pont ezért írtam, hogy ma már nem divat időtálló darabokat gyártani.
A sztárolás pedig... bár túlzó, de azért nem feltétlenül véletlen. Nekem pl. kormányban Logitech MOMO-m van, és amikor vettem (hát, van már jó néhány éve az is), a közelében nem volt egyetlen más márka sem minőségben (kipróbáltam néhányat). Azzal, hogy a mai napig tökéletesen működik az is, csak azért nem dicsekszem, mert csak nagyon ritkán használom, így nem volt sokat nyúzva
Különben pedig az MX518 kifejezetten strapabíró (fórumok tanúsága szerint), így eléggé nem volt szerencséd. Bár gondolom, cserélték volna garanciálisan. (Az én MX510-emre 5 év garancia volt pl.)
A G sorozatról már én is hallottam viszont, hogy nem valami tartós darabok. De pont ezért írtam, hogy ma már nem divat időtálló darabokat gyártani.
A sztárolás pedig... bár túlzó, de azért nem feltétlenül véletlen. Nekem pl. kormányban Logitech MOMO-m van, és amikor vettem (hát, van már jó néhány éve az is), a közelében nem volt egyetlen más márka sem minőségben (kipróbáltam néhányat). Azzal, hogy a mai napig tökéletesen működik az is, csak azért nem dicsekszem, mert csak nagyon ritkán használom, így nem volt sokat nyúzva

Endure. In enduring, grow strong.
OFF
Nekem is azt kell mondanom sajnos, h a Logitech túl van sztárolva. Én is a név bűvöletében voltam, de az utóbbi időben kezdek kijózanodni. Ennek elég egszerű magyarázata: 2 Logitech egerem adta meg magát 2 év alatt. Névszerint MX518 másfél évig húzta, ezt egy G500-as követte, ami fél évet bírt. És ha azt veszem, h az egyik 10k, a másik 17k ez nem kicsit szánalmas teljesítmény. A 8 éves Microsoft egerem meg él és virul. A használatról annyit, h napi szinten lebontva kb. fél óra játék + 1-2 óra net/Office volt az igénybevétel, de ezeknek úgy tűnik ez is sok volt, pedig mindkettőn ott virít a GAMER felirat, ami kissé komolyabb trapabírást sejtet. Most erősen gondolkodom az említett A4tech-en. Papíron ugyanazt tudja, anyagra gyengébbnek mondják, de cserébe 1/3 annyiba kerül, és ha már 3 évet bír, akkor már is 1,5x annyit tudtam használni, mint a 2 Logitechet együttvéve.
ON
Nekem is azt kell mondanom sajnos, h a Logitech túl van sztárolva. Én is a név bűvöletében voltam, de az utóbbi időben kezdek kijózanodni. Ennek elég egszerű magyarázata: 2 Logitech egerem adta meg magát 2 év alatt. Névszerint MX518 másfél évig húzta, ezt egy G500-as követte, ami fél évet bírt. És ha azt veszem, h az egyik 10k, a másik 17k ez nem kicsit szánalmas teljesítmény. A 8 éves Microsoft egerem meg él és virul. A használatról annyit, h napi szinten lebontva kb. fél óra játék + 1-2 óra net/Office volt az igénybevétel, de ezeknek úgy tűnik ez is sok volt, pedig mindkettőn ott virít a GAMER felirat, ami kissé komolyabb trapabírást sejtet. Most erősen gondolkodom az említett A4tech-en. Papíron ugyanazt tudja, anyagra gyengébbnek mondják, de cserébe 1/3 annyiba kerül, és ha már 3 évet bír, akkor már is 1,5x annyit tudtam használni, mint a 2 Logitechet együttvéve.
ON
A Logitech és a "vacak" kifejezés párosítása megmosolyogtatott kissé...
(Még akkor is, ha a jelzett probléma valóban fennállhat)
(Még akkor is, ha a jelzett probléma valóban fennállhat)
Endure. In enduring, grow strong.
Azt elfelejtik,hogy valószínű ez a mini reciever se fog menni USB-hubban mint az összes többi 2,4 GHz-es wireless vackuk.Kicsit idegesítő

Who is General Failure, and why is he reading my drive?
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
