Kedves Gerry!
Nem tudom,hogy mennyire "köz"röhely feliratot várni tizennégy pénzért,de az tuti,hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémámmal.Most képzeld el,ha teszem azt Muternak nem adnak egy Magyar nyelvű használati utasítást,egy turmix géphez.Megvan?Leesett(ja,ha már cikk író vagy,akkor legyél már olyan szíves és használj ékezetes betűket,mert de facto Magyarország közönségének írsz cikkeket,nem Britannia lakosságának)?Bekapcsolni nem tudná...turmixolásról szó nincs.

Bizony...én vagyok olyan olyan pofátlan és a pénzemért elvárom azt,hogy legyen hozzá Magyar felirat.Skandallum,vagy sem...én már csak ilyen "földhözragadt" ember maradok.Teljes mértékben patt helyzet ez,mert megvenném felirattal,Ők(a kiadók)meg úgy gondolják,hogy pénzbe kerül a felirat és úgysem veszik meg.Na bumm.... Én nem vagyok hajlandó felirat nélkül megvenni,Ők meg tesznek arra,hogy én mit szeretnék.

Megy ez.....
A forgalomba kerules nyelve eroteljesen irrevelans - a magyar piac meg mindig teljesen jelentektelen, s bar vannak probalkozasok reszben, vagy ritkan egeszben teljesen magyarositott jatekok kiakadasara, ezek inkabb a kevesebb energiat igenylo mufajokban jellemzoek (sport, arcade autos, stb).
Ertelekesnel biztosan negativum lett volna mindez a szememben huszonegy eve, ot evesen mikor meg eppen csak, hogy elkezdtem angolul tanulni, de egyebkent kozrohely, hogy mennyien varnak feliratokat. Majd igyekszek leirni az altalam tesztelt jatekok 99%-ban, hogy jo, jo, de skandallum, ANGOLUL van, basszus, micsod pofatlansag, nulla pont! S a tv-ben is mindig minden szepen le van szinkronizalva, nehogy kenyelmetlen legyen mar a kedves nezonek. S mindezek utan csodalkoznak, ha a magyar nyelvtudas -?- szinvonala -??- a beka alfele alatt leledzik valamivel. Mondjuk persze ez az orszag egeszere jellemzo, vegso soron a nyelvtudas maximum tukrozi mindezt, teny.
"Nem gorilla vagyok,hanem Magyar ember. Semmi gond... Játszunk ilyet.Warez 'oszt jó napot"
Buszke lehetsz ra, de komolyan. S pontosan ezert sokszor meg megjelentetni sem eri meg jatekokat Magyarorszagon, megcsak angolul sem: minek. (Fuggetlenul attol, hogy a jatekok arszabasa valoban hagy nemi kivannivalot maga utan.)
De nem?A Witcher-be tudtak szinkront tenni,kemény négy és fél ezer forintért,ebbe nem tudnak belegyömöszölni egy feliratot?!Micsoda pofátlanság elkérni tizennégy ruppót azért,amit az adott ország anyanyelvére nem fordítanak le?!Nem vagyok idióta,úgyhogy nem veszem meg.
Mondjuk nekem is mindegy, hogy angol vagy magyar verziós valami, de abban egyetértek, hogy ha már elkérnek érte kemény tizenvalahány ezer forintot, akkor préseljenek bele magyar feliratot is. Gothic 4-nél sikerült, itt nem. Ez van.
Nekem nem jött be a játék, nem tudtam ráhangolódni - noha a Fallout 3-at nagyon csíptem. Ez pedig az én hibám. Ez van.
Jó játék a vegas,de egy dolgot elfelejtett megemlíteni a cikk "elkövetője".Nincs hozzá Magyar felirat!Én elhiszem,hogy már mindenki beszél ínglisül,de én akkor sem vagyok hajlandó pénzt kiadni olyan játékért,ami nem tartalmazza a Magyar feliratot.10-15 pénz?No problémó,de Magyar felirattal!!!!! Könyörgöm,ne legyünk már ennyire birkák!Itthon forgalomba hozott játékoknál,követeljük legalább a feliratot.Nem Angolul szeretnék játszani(hiába értem),hanem Magyarul a szentségit.Nulla pont!