28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horror ill. parás filmek



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28896]
"A jófiú" nekem régi nagy kedvencem. Ha "Eden Lake" lett a listában az első, akkor nyugodtan bekerülhetett volna a második helyre. Mondjuk az utóbbi engem nem kavart fel annyira, mint sokakat, de az utolsó pár perc az tényleg megrázó. Egyáltalán nem számítottam ennyire negatív befejezésre.
"The Girl Next Door" is elég régóta várakozik már a gépen, lehet lassan meg kellene néznem.
szbszig
szbszig [33649]
Ezt most ide elmentem.

Még jó lesz szemezgetni belőle egyszer, ha lesz időm.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat