28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

MP3 lejátszók



Írd ide hozzászólásod:

X-com
X-com [1750]
Szia!

Ez az mp3 lejátszó nem fogja tudni kihasználni az AKG fülest, jól szólni jól fog szólni... de a füles kihasználatlan marad.
ujadam
ujadam [2]
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, ha valaki segítene, hogy mitöl függ, hogy az mp3-lejátszóm müködik-e egy nagyobb fejhallgatóval? Tehát nem lesz halk, meg ilyenek.
Lejátszóm: Creative Zen V Plus
Fejhallgató: AKG K 121 Studio - lenne, ha müködik.
Nem akarom megvenni, amíg nem vagyok biztos benne, hogy jól szólna.
Köszönöm a segítséget előre is!
Ádám

Vissza

Fórumszabályzat