28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

BRINK



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Ezzel elcsesznek egy alapjaiban ígéretes játékot. Megjelenés után fél évvel már senki sem fog rá emlékezni mert: nem COD, nem UT és nem BF.

Jobb lett volna ha egy normális SP játékot készítenek ezzel a brutális atmoszférával meg grafikával.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

cygary
cygary [2745]
A multi a coop és a szingle nem fog különbözni, azaz ne várj epikus egyjátékos módot. Lesz történet persze, de 8vs8 jelleg ugyanúgy megmarad a kampány során is, szóval ha más nem, legalább coopozhatnál vele
Peace
Peace [28898]
Egy kis fegyverbemutató...

Remélem nagy hangsúlyt fektetnek majd a single kampányra, mert őszintén szólva multizni nem szándékozok vele.

Vissza

Fórumszabályzat