28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Töltöm a Windows Longhornt!



Írd ide hozzászólásod:

CybearBoy
CybearBoy [3123]
Jó neked. Űgyse fog menni a gépeden elfogadható sebességgel, és ezt most nem azért mondom, mert szar a géped vagy valai / azt se tom milyen géped van /, de ezt nem a mostani gépekre tervezték, sőt!...

Vissza

Fórumszabályzat