28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Töltöm a Windows Longhornt!



Írd ide hozzászólásod:

CybearBoy
CybearBoy [3123]
1. Jah, tényleg!
2. Nem csak a proci számít, sőt... Minden egyes ablak külön 3D-s alkalmazásként fog futni, a mai videokártyák még nincsenek erre felkészítve. (TÖbb shader vagy mi a szösz kéne, a lényeg, hogy ez az oprendster még bőven nem a jelen szvsz.)
chikie
chikie [322]
rosszul hiszed.
1. a gépem az aláíráson van!
2. p3ason megy!

AMD AthlonXP 1800+, MSI K7T266-PRO2A, 256DDR, GF2MX400 32MB,

Vissza

Fórumszabályzat