2. Nem csak a proci számít, sőt... Minden egyes ablak külön 3D-s alkalmazásként fog futni, a mai videokártyák még nincsenek erre felkészítve. (TÖbb shader vagy mi a szösz kéne, a lényeg, hogy ez az oprendster még bőven nem a jelen szvsz.)

Fórum » Egyéb számítástechnikai témák

AMD AthlonXP 1800+, MSI K7T266-PRO2A, 256DDR, GF2MX400 32MB,