28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Töltöm a Windows Longhornt!



Írd ide hozzászólásod:

CybearBoy
CybearBoy [3123]
Jólvan, akkor nézd meg a sajád szemeddel, és láss csodát... Én csak azt írom amit olvastam. Ha megyegetni is fog, az tuti, rgy egy gatyi játékot sem fogsz tudni alatta futtatni. Amúgy a dc++ fáljmegosztó progival tudnám leszedni.

Vissza

Fórumszabályzat