28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Töltöm a Windows Longhornt!



Írd ide hozzászólásod:

Ban-dee
Ban-dee [3]
szevasztok!!!
lenne egy érdekes kérdésem:
mi az a T&L videókártya?
me nekem nem illen van és a NOLF2 nem mögy.
mi a f****-t csinájjak??????
Thank az S.O.S-t

Vissza

Fórumszabályzat