28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dead Space 2



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11817]
Könnyű ám a f*szt. Az a megölhetetlen sz*r a 14-ik fejezettől végig követni fog? Vagy mi a fenét kell vele csinálni? Mert tele van már a tököm, csak rohangálok összevissza, mert folyton a nyomomban van, közben még egy rakat ellenség szakad rám és szétszednek. Ló***sz a s*ggébe már, aki kitalálta ezt a baromságot. Elb***a az egész játékot, kezdem bánni, hogy megvet(ett)em. De pipa vagyok.

Dark Archon

subject17
subject17 [7041]
Amúgy szerintem az első részhez képest (normál fokozaton játszottam mindkettőt) kifejezetten könnyű a DS2, nekem a pénzzel pont az ellenkezője volt, mindig pont eleget találtam.
(Igaz nem vettem fegyvereket, plazmavágót használtam mindig, azt fejlesztettem, meg egy alap pulse rifle volt még nálam, ha esetleg szükség van rá)

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Vissza

Fórumszabályzat