Am a sztori természetesen sokad rangú kelléke ezeknek a játékoknak, kb abban valósult meg, hogy sztori is van, hogy amikor végigpüfölted magad az összes ellenfélen akkor kiírt egy kis szöveget a végén és ennyi
Az armageddonban tényleg volt egy hátulnézetes mászkálós mód, nem volt rossz. Az újjal még sajnos nem sikerült játszanom, pedig nagyon kíváncsi vagyok rá. A vs DC univerzumban pedig csak annyi van, hogy a verekedések között vannak átvezető videók, ezek mesélik el a sztorit.