28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A Mortal Kombat sorozat eddigi története (Cikk)



Írd ide hozzászólásod:

gregmerch
gregmerch [3766]
Biztosan igazad van ebben, én nem próbáltam. Ezek a Naruto, meg Dragon Ball játékok nekem túl "japánok", és valamiért nem fognak meg. Soha nem játszottam ilyenekkel, de még FF-val sem. Pedig tudom, hogy nagyon nagy a rajongó tábora, de valahogy mégse...

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

Berci1
Berci1 [469]
hát a btk3-hoz nem kell db hc fannak lenni. Énse voltam, egészen a játék bekapcsolásáig.
gregmerch
gregmerch [3766]
Hát, igazság szerint én csak a nem kimondottan hc fanok számára emészthető játékokat számoltam bele, bocs mindenkitől...

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

Berci1
Berci1 [469]
Hát ha a DB játékokat is bunyósnak veszed akk sztem a ps2-es BTK3-ban van a legnépesebb karakterlista 161 karakterrel. Asszem Wii-s verzióban pár karakterrel több van, de ez nem biztos.
gregmerch
gregmerch [3766]
Raiden halála az új rész ben van, így kezdődik. Onaga a Deception-ben tűnt fel. Az Armageddon-ban meg szinte minden addigi karakter választható volt ez a mai napig a legnépesebb karakterlista a bunyós játékok történetében 62, illetve 63 (Wii-n) szereplővel.

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

Dark Archon
Dark Archon [11833]
Köszi az összefoglalót. Ez az Onaga - Raiden halála melyik játékban volt?

Dark Archon

Vissza

Fórumszabályzat