28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

BRINK



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
Dehogyis, tetszett, jó volt. Csak a teljes ár sok volt 6 órás játékidőért. Nem rohantam, több helyen álltam, hogy "na most mi van" viszont így is csak ennyi jött ki. Coopot próbáltam, jó az de random arcokkal nem volt az igazi. (zúgó mikrofon és kegyetlen bénaság). Mindenképpen megvettem volna, azonban ha ~5kért veszem akkor kevésbé/nem húzom a számat utána.
Gump
Gump [5430]
off:
Nem mondod, hogy a Portal 2 nem tetszett?!
davkar9
davkar9 [11521]
Konzolbuzi GT-től 7.9-et kapott

Sosem adtam a szavukra de azért egy értéktelen 9 körüli pontnak jobban örültem volna. Csak úgy megnyugtatásként. Egyfelől ott van a kinézet és a környezet ami nagyon bejön plusz az ugrabugra is tetszik, azonban ezt leszámítva egy tökátlagos tucatsúter. A 8 fős coop megmozgatta a fantáziámat már első hallásra is, de ahhoz 7 havert kell összeszedni lehetőleg úgy hogy mindenkinek új legyen még az élmény (unottan végigdarálja előttünk a pályát, annak meg mi értelme). A "single" feledhető, egyszer, x idő múlva kétszer végigdarálható coopban de onnantól a játék megreked az üres és ismétlődő multi szintjén. Megveszem mert mindezek ellenére bejön a játék, viszont ennél már tényleg megvárom az árcsökkenést mert a Crysis 2 és a Portal 2 esetében már beleestem a hirtelen felindulásból elkövetett játékvásárlás hibájába.

Vissza

Fórumszabályzat