28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

EA Origin - Steam rivális érkezett? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Gerry
Gerry [8082]
Kotve hiszem, hogy olsobbak lennenek attol, hogy a Valve nem szedi le a sapjat. Pontosan azt a celt szolgalna ez a rendszer, hogy az a szazalek ami igy a Valve-nel marad a Steam-os disztribuciobol, azt az EA tarthassa meg.
Kalkuttai Terez Anya nem volt tagja az EA igazgatotanacsanak, legjobb tudomasom szerint
Dark Archon
Dark Archon [11833]
Hát igen, egyszerűbb lenne, ha továbbra is a Steam-re tolnák a játékaikat, csak hát azért gondolom keményen perkálnak is. Így meg nem. Amit, ha integrálnak a játékok árába (=olcsóbbak lesznek), akkor megéri "még egy felesleges" programot tartani a gépen.

Dark Archon

Vissza

Fórumszabályzat