28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PlayStation 4 2012-ben? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

dzsud
dzsud [1464]
szerintem nem...a playstation legnagyobb előnye, hogy egyben blu-ray lejátszó is...másrészről sokkal jobb a kontroller megoldás is, mint az xbox esetében
azt el tudom képzelni, hogy xbox-ból több fogy, mert mivel feltörhető, játékokat lehet tölteni hozzá, gazdaságosabb a játék ezáltal...bár eszerint úgy lenne logikus, hogy megint a sony jár jobban (mert ugye ps3-törés még nemigen van, az emberek kénytelenek megvenni a játékokat)...ám erről sajnos fingom sincs, nem tudom miből mennyi fogy

szerk.: most megnéztem, a két konzol közel azonos számban fogy a mai napig (az xbox 1-2millióval járhat a ps3 előtt)

Vissza

Fórumszabályzat