28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horror ill. parás filmek



Írd ide hozzászólásod:

Dirttwo
Dirttwo [1022]
A messengers egész pofás lett, érdekes fordulattal a vége felé.Nem egy nagy szám, de nem is rossz.Az Insidious-ra ma éjjel rávetem majd magam

juventushungary.hu

.:Thunder:.
.:Thunder:. [605]
Én most ezt a kettőt töltöm : katt , katt

Trailer alapján jóknak tűnnek: )

"Az lenne legnagyobb üzlet, ha megvenném az embereket annyiért, amennyit érnek, és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat"

Vissza

Fórumszabályzat