28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Csajozás!!!:) - csajok és pasik



Írd ide hozzászólásod:

Gerry
Gerry [8082]
"ez tény szerintem, de hogy ez abban mutatkoznak, hogy a nők elkurvultak, azt nem hiszem "

Megalike


(Egyebkent a legdurvabb dolgok ezen a fronton pontosan, hogy a kifele marhara erkolcsos es konzervativ tarsadalmakban zajlanak, lasd Kozel-Kelet. Rengeteg olyan dolog nyilt titokkent megy ott, amitol az elkorcsosult es elvileg kurvult nyugati tarsadalmakban csak tatott szajjal neznenek, hogy ize. A lepel sok mindent elrejt Tokmindegy, hogy nyiltan vagy elrejtve, de mindig ez ment, es mindig is ez fog menni. Cicciolina egyik filmjeben probaltak ujitani a loval, de az sem jarhato ut...)

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Régebben vitatkoztam ezzel az érveléssel, hogy arra módosult az álláspontom, hogy +1
A csaj tökéletesen életképes egyed, olyan világ van(/volt/lesz), amiben az ő érdemei és értékei elegendőek lesznek ahhoz, hogy élete végéig ne kelljen koplalnia, legyen fedél a feje fölött és ha még egy kis esze is van (nem lehet hangsúlyozni írott szövegben, hogy a "kis" szó mekkora nyomatékot kapott), lesznek szép ruhái, meg műkörme. Amíg nem akar kilépni a szerepéből, fasza élete lesz.

Van egy általános elértéktelenedés, ez tény szerintem, de hogy ez abban mutatkoznak, hogy a nő elkurvultak, azt nem hiszem

Respect is not given. It's taken.

Gerry
Gerry [8082]
Azert a pilisvorosratoti plebanos szenteskedeset ne hozzuk mar ide

Egy neves gondolkodo szerint a vilag mindig kb. ugyanannyi kurvat es stricit termel ki Ez igy is van, megha az nagy divat, kb. i.e. 2000 ota, hogy szidjuk a jelenkort, es ahitozzunk az oly tokletes regi idok erkolcseire. Baromsag. Mar kistrillioszor felsoroltam a dome-n, hogy miket irtak koruk ifjusagarol 2000, 800 vagy mondjuk 150 eve, es kb. ugyan azt a szoveget nyomattak mint most: elkorcsosult rettenet. Bezzeg a mult...amikor szinten ugyan azt irtak, hogy rettenetes erkolcsi zulles van Azt gondolni, hogy most barmi minosegileg mas, hulyeseg. Van ami most elfogadottabb mint volt mondjuk 80 eve, van, ami akkor volt elfogadott, ma meg mindenki vilagga szaladna attol a fertol (pl. az a klasszikus gyakorlat, miszerint erettsegi utan a nagyobb varosokban szokszor egyutt ment el a bordelyhazba az oktatoi garda es a diaksag, ahol mar letegezodhettek, ma minden szamitana? A Monarchia meg a Horthy korszak csillogo erkolcsenek, vagy mi? Manapsag nem illik oslakokat kiirtani, parszaz eve illett, akkor most kulturaltabbak vagyunk? Ketlem..) Tobb informaciohoz jutsz, es mas szamit elfogadottnak vagy elitelendonek, ennyi.

Nincs az egegyadta vilagon semmi baj a kiscsajjal, bizonyos dolgokra jo, bizonyos dolgokra kevesbe. Ennyi.

Razor03
Razor03 [14703]
Micsoda értékrendje lehet az ilyennek, durva miket szül ez a világ.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

RAI*DEN
RAI*DEN [3086]
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat! Egyenlőre parkolópályán van a projekt, várok a csütörtöki pszf-es bulira (csütörtök este UP The Club), amire ő maga kért meg, hogy maradjak fent. Hétfői tali nem jött össze, de valahol számítottam is rá, révén, hogy 1 óra az út onnan a 23. kerületből vagy honnan(a lényeg, ahol lakik). Ma este talán lesz valami fejlemény, de nem küzdök érte foggal-körömmel, pedig nagyon tetszik. Ő lenne a kiszemelt. Egyenlőre én nem hajtok rá. Ha valamit akar, úgyis keres, ha nem, akkor egy gonddal kevesebb

Vissza

Fórumszabályzat