28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Assassin's Creed: Revelations



Írd ide hozzászólásod:

kopé
kopé [38449]
Tetszetős, és örömmel hallom, hogy jövőre meg már lezárják a Desmond-vonalat is.
Nagyon tetszett a 2 meg a Bro is, de ezt azért már a történet szempontjából egy kicsit erőltetettnek érzem.
Inkább a 2012-es meg már az azt követő részekre leszek kíváncsi.

Ettől függetlenül játszhatóság és hasonló szempontok alapján jónak tűnik, a bombázás is dob rajta egyet, meg ugye már láttuk az új mozdulatokat/kivégzéseket, szóval jó lesz azért, várom.

Vissza

Fórumszabályzat