28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 3-at szállító kamiont térítettek el (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

gothmog
gothmog [5162]
Nem vagyok túlságosan grammar nazi, de ez a kamionjit szíven ütött

Endure. In enduring, grow strong.

Madrac
Madrac [4264]
Legalabb egy tucat jatekot tudnak mondani ami nepszerubb megse loptak belole el egy kamionjit.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Royce95
Royce95 [263]
Azért mert a CoD a legnépszerűbb.
gregmerch
gregmerch [3766]
A BF3-at, a BAC-t, vagy más húzós címeket miért nem lopnak el csúnya gonosz elkövetők? Miért mindig a CoD jár így? Főleg ha nagy riválisa akad akkortájt? És miért pont a franciáknál? Ha pl. valahol a Balkánon, vagy egy volt orosz tagállamban történik mennyivel hihetőbb lenne...

Amúgy "százasé a kollofdutyi-t, occsón adom"!

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

Vissza

Fórumszabályzat