Na, 2 nap alatt a végére jutottam a 3CD-s soundtracknak, és meg vagyok elégedve. Az egyik felével, mivel, hogy két zeneszerző is tevékenykedik rajta. Az egyik a szokásos emberke, Jesper Kyd, aki már a Hitman sorozatnál is megmutatta, hogy ért a dallamokhoz, és a zene atmoszférateremtő erejéről is tud pár dolgot, még is, a zeneszerző párosból, ő teljesített gyengébben. Azaz inkább úgy fogalmaznék, hogy nem tudott megújulni. Hozta a szokásos Assassin's Creed dallamokat, de az a kevés újítás, amit belevitt, nem nyűgözött le különösebben. Ellenben a másik úr, Lorne Balfe olyan dallamokat és fő motívumot tett le az asztalra, hogy csak na! Játék nélkül is beleborzongok, de majd dec. 2-án már a kettőt együtt is átélhetem. Persze, a warez verzió már tegnap óta megtalálható a neten, és ha benedvesedett volna a bu...azaz a boxerem, akkor leszedtem volna, de most már kibírom azt a plusz 1 hetet. Főleg, hogy pár óra múlva telepítődik (ejj) a Batman: Arkham City a gépecskémre (dupla ejj).
De, visszakanyarodva a témához, íme a soundtrack pontszámai:
Jesper Kyd 8/10.
Lorne Balfe 10/10.
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!