Illetve még egy apróság: csak akkor hagyod el küldetésszerűen a palotát, ha elhagyod a sárgán villogó zónát.
Dark Archon
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Dark Archon

! Kihallgattam egy beszélgetést egy toronyban majd a fiatal uralkodóval beszéltem akit előzőleg meg mentettem! Az udvaron vagyok nézetet is váltottam de semmi! Valaki esetleg egy kis segítséget? 