28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Assassin's Creed: Revelations



Írd ide hozzászólásod:

Yourmom
Yourmom [528]
Ezt a hszt 11.12.07 kor irtad: "Viszont így még izgalmasabb lesz a játék, nem? És mennyire örülsz majd minden összecsapás után, hogy mégsem hullott el szegény." ehhee XD Eskuszom hogy pont igy volt! amikor mar a 2-3 emlekezesnel tartottam, es jott a cutscene mar megijedtem hogy kesz...itt fog meghalni!
Peace
Peace [28898]
Viszont így még izgalmasabb lesz a játék, nem? És mennyire örülsz majd minden összecsapás után, hogy mégsem hullott el szegény.
Yourmom
Yourmom [528]
Bmeg... Muszaly volt spoilerezni?! Mostmar hulye szokasomhoz hivoen, minden izgalmas resz, ami Altairal kapcsolatos lessz, azt fogom hinni hogy ott fog meghalni.:/
konrad
konrad [13085]
Á, már vége is van. A fene vigye el... Szegény Altair, hogy halt már meg...? Ilyen magányt...

Na holnap nekiállok den-ezni!

Vissza

Fórumszabályzat