28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Aliens: Colonial Marines - idén sem (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

VeteranHUNTurul
VeteranHUNTurul [207]
A pre-alfa vagy alfa verzióból származó videók ezek, már nem emlékszem pontosan. Biztos nem így fogják piacra dobni, elég érdekes animációk, sebzés modellek, és sav animációkat mutattak meg nekünk, ha ilyen formában kiadnák, sok fan kiakadna egyből.
Razor1911
Razor1911 [31]
Ez még 2011 ben is gyengének számított volna, nem hogy még jövőre...
Most őszintén, hogy néz ez ki?
Jó, értem én... nem csak a graf. számít, hanem a játékélmény, de azért 2013-ban valahogy nézzen már ki...
PC Dome
PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Aliens: Colonial Marines - idén sem (Hírek)

Vissza

Fórumszabályzat