28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mutassátok az asztalotok!



Írd ide hozzászólásod:

Star Wars
Star Wars [11836]
Ez csak a skin, igaz?

RIP pcdome

tibi6893
tibi6893 [4981]
Jó ezt elrontottam, szóval it a link.
Jobb oldalt a letöltés.

tibi6893
tibi6893 [4981]
Winamp, és Rainify skin .
Illetve mint minden, a tálcáról el van távolítva.
Eső google találat a készítő deviantart oldalára muat.
(előtte amúgy Rainmeter volt, de 1 ilyen izé miatt rájöttem hogy kár +1 programot feltenni, ez a skin pedig azt utánozná részbe, bár ez joban tetszik)

Star Wars
Star Wars [11836]
Az milyen lejátszó?!

RIP pcdome

tibi6893
tibi6893 [4981]
Új winfos után.

Vissza

Fórumszabályzat