Igaz, mellette win7-is, de az XP-t megtartottam, mert pár régi kedvenc játékomnak (Kotor 1-2, PoP Sands of Time trilógia) nem ízlik a win7. Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!