28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mutassátok az asztalotok!



Írd ide hozzászólásod:

anxius
anxius [6744]
Az igazság az, hogy már nem igazán játszom. Majd ha október végén hazamegyek, valószinűleg nyomok fel windowsot. Ez ilyen hirtelen ötlet volt és itt, Pesten tört rámEgyelőre nagyon tetszik, sokkal használhatóbbnak tűnik a win7-nél például.
Lovi Tommy
Lovi Tommy [8084]
játékokhoz van felrakva windows? vagy már nem szoktál játszani?
anxius
anxius [6744]
Enyém

Vissza

Fórumszabályzat