28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mutassátok az asztalotok!



Írd ide hozzászólásod:

MattMatthew
MattMatthew [11915]
Az a kisebbik része a dolognak, hogy kicsit - a te szavaiddal élve - letisztultabb, az nagyon remek benne, hogy bírja a multitaskingot. Win7-t néha még akkor is szenved ha intéző meg tűzróka egyszerre megy egy letöltéssel.

Man literally too angry to die

Lovi Tommy
Lovi Tommy [8084]
amúgy való igaz, sokkal letisztultabbnak tűnik.
anxius
anxius [6744]
Az igazság az, hogy már nem igazán játszom. Majd ha október végén hazamegyek, valószinűleg nyomok fel windowsot. Ez ilyen hirtelen ötlet volt és itt, Pesten tört rámEgyelőre nagyon tetszik, sokkal használhatóbbnak tűnik a win7-nél például.
Lovi Tommy
Lovi Tommy [8084]
játékokhoz van felrakva windows? vagy már nem szoktál játszani?
anxius
anxius [6744]
Enyém

Vissza

Fórumszabályzat