28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mutassátok az asztalotok!



Írd ide hozzászólásod:

sipec
sipec [19623]
mert te jatekok cimszo alatt nem a gildvorszra gondoltal.....
Lovi Tommy
Lovi Tommy [8084]
lényeget megtaláltad

@MM: azt elhiszem csak nekem gondok lennének Linux alatt a sokféle vágóprogrammal meg játékkal
sipec
sipec [19623]
nnnneeeeeee linux alol nem fut a wow xD
anxius
anxius [6744]
Enyém

Vissza

Fórumszabályzat