Hát hát
Tekintsünk el attól hogy tudni "illett" volna elénekelni a Himnuszt...
Nézzük úgy hogy felkérték egy dalra, ($-ért) amit nem tudott előadni, engem ez zavar...nem is inkább szórakoztat inkább.
Meghallgattam mp3ban, az előadást, nos...én úgy fogtam fel mintha a közönséget akarta volna bevonni az éneklésbe, és nem hogy nem tudta volna.
Persze lehet ha látom az arcán hogy össze van zavarodva akkor én is kacagtam volna.
ez van
Minden ellenállás hasztalan! 8-)
