Már évek óta az Avira az
egyik legjobb ingyenes. Az alap csomagról egy
tesz összefoglaló.
Neked honnan jött, hogy gyenge, pont az Avira? Ez kb. olyan, mint Crysisnak gyenge a grafikája.
Gaming is about killing time, not killing people
Az Avira gyenge...
Futtasd le ezt az
ingyenes online-t és majd kiderül vmi.
Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
lefuttattam az Avirával egy fullos vírusírtót, a végére már talált is (detections) 17-et viszont csak 2-t törölt (a reportban csak ennyit dobott ki). akkor most a maradék 15-tel mi van, azok nem vírusok, vagy nem tudja letörölni? esetleg próbáljam másik vírusírtóval is?