28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jelentkezz hozzánk cikkírónak vagy hírszerkesztőnek! [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
De a játékhírek topikba szinte kizárólag GustyX ír, így az eléggé patthelyzet lenne.
GeryG
GeryG [2379]
Pedig jó lenne, ha jönnél, mert máris lenne egy emberünk, akit ráállíthatnánk a játékhírek topicra...
GustyX
GustyX [7048]
Elgondolkodtató, hogy hírszerkesztőnek jelentkezni kellene, de mivel hazudni nem szeretek, így a foglalkozásom nem tudom megadni (nemzetközi biztonsági okok miatt), meg amúgyis, ott van a "játékhírek topic...".
Elég lenne oda egy embert állítani, aki hírezi az ott megjelenteket.
Meg egy trailerről mit lehet írni? Nézd meg és élvezkedj
Meg időm sem lenne rá, hogy komolyabban foglalkozzam ezzel.
Így marad a "Játékhírek topic".

Ja, a Halo 5: Guardians 2015 őszén jön X1-ra!

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat