28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

Lynx82
Lynx82 [166]
Sziasztok!

Valaki tudna segíteni?
Miért nem működik a bf3 magyarítás?
Letöltöttem a v1.03 as verziót, feltelepítem a játék könyvtárába és indítom.. de angol maradt...
valamit külön be kellene állítani?


( eredeti verzióm van )

Advanced Micro Devices - AMD * Learn to Play!

Vissza

Fórumszabályzat