Valaki tudna segíteni?
Miért nem működik a bf3 magyarítás?
Letöltöttem a v1.03 as verziót, feltelepítem a játék könyvtárába és indítom.. de angol maradt...
valamit külön be kellene állítani?
( eredeti verzióm van )

Advanced Micro Devices - AMD * Learn to Play!
