A története is király volt.
Még pár éve is újrajátszottam, és akkor is teljesen élvezhető volt, még grafika szempontjából is. Csak kellett egy olyan program, ami a CPU-t lelassította, mert különben az autó sebessége és mozgása olyan problémákba ütközött, ami miatt teljesíthetetlen volt egynémely küldetés
De hatalmas királyság volt. Azóta is várok valami olyan remake-re vagy hasonló stílusra, ami tartja a színvonalat 
