28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Klasszikus MS-DOS játékok ingyen a böngészőben [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Morello
Morello [5412]
Interstate 76 egy briliáns játék volt annak idején. Mondjuk pont mi voltunk a piros autóval és a másik fél a szürkével, de amúgy stimmel A története is király volt.
Még pár éve is újrajátszottam, és akkor is teljesen élvezhető volt, még grafika szempontjából is. Csak kellett egy olyan program, ami a CPU-t lelassította, mert különben az autó sebessége és mozgása olyan problémákba ütközött, ami miatt teljesíthetetlen volt egynémely küldetés De hatalmas királyság volt. Azóta is várok valami olyan remake-re vagy hasonló stílusra, ami tartja a színvonalat
jawsika
jawsika [4149]
EZAZ!!!!
Köszönöm.

Szebbre emlékeztem.

Ez egy remek topic.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Ladomer
Ladomer [237]
Ennyiből azt mondanám, hogy Interstate 76/82.
jawsika
jawsika [4149]
Tényleg, akkor már beírom én is, még valamikor a ezredforduló környékén játszottam egyszer egy játékkal. A lényege annyi volt, hogy egy benzinkúton(?) kezdtünk, egy szürke autóval mentünk, aminek voltak rakétái, fegyverei, és egy előlünk egy úton menekülő piros kocsit üldöztünk ilyen vidékies tájon. Biztos, hogy nem olyan a grafikája, mint az emlékeimben, de az akkor nagyon tetszett. Csak egyszer, egy nap tudtam vele tolni, de sose felejtettem el. A nézet olyan rendes autós nézet hátulról, tehát nem 2D, vagy ilyesmi. Valaki?

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Vissza

Fórumszabályzat