28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Egy tetszhalotti állapotban lévő oldaltól ne várj többet, minthogy összeollózzanak valamit az ott maradt bábok, szakmailag érzéketlen ésvagy tehetségtelen - és egyébként túlterhelt - emberek.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Barthezz
Barthezz [54711]
Most origot hozok példaként, pedig rájuk kevésbé volt korábban jellemző a szenzációhajhászás. Mindenesetre ez most nagyon blikkesre sikeredett.

A címoldalon még ezzel a címmel linkelik a hírt: "Lehet, hogy semmi sem igaz a légikatasztrófa okáról"

Majd a valós cím teljesen más értelmű, jóval szolídabb: "Lehet, hogy sosem derül ki a légi katasztrófa pontos oka"

Ezután a cikk egyik mondata: "Két másik osztrák szakértő bírálta a francia ügyészséget, mondván, hogy a hatóság elhamarkodottan közölte azzal kapcsolatos gyanúját, hogy a másodpilóta szándékosan idézte elő a katasztrófát."

Ezután a következő bekezdésben az origós cikkíró mégis lazán letömeggyilkosozza a másodpilótát: "Közben a másodpilóta exe kitálalt a volt barátjáról. Hogy mit mondott a tömeggyilkosról, azt ide kattintva olvashatja el."

Ezután is gratulálok a cikkírónak.

A java pedig ezután jön a kommentszekcióban, ahol szokás szerint megint eluralkodott a totális sötétség és megjelentek az összeesküvés-elmélet hívők, akik szerint egy űrfegyvert teszteltek és ezt próbálják eltussolni... No comment.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat